Arheostudija

Blogs par eksperimentālo arheoloģiju, vēsturi un dabu.

Sveiciens jauno sezonu sākot!

Sveiciens visiem uzticīgajiem bloga www.arheostudija.lv sekotājiem!

Pagājušais, 2015. gads ir bijis ražīgs un izaicinājumu pilns, tā laikā esam piedalījušies gan dažādos publiskos pasākumos Raunā, Mežotnē, Tērvetē un Lietuvā, festivālā Jotvos Vartai, popularizējot visdažādākos mūsu vēstures posmus, gan arī pašiem mācoties senās prasmes ārpus mūsu valsts robežām, piemēram, apstrādāt bronzu, skaldīt kramu, mācīties izdzīvošanas un t.s. primitīvās prasmes, kā arī mācot tās tālāk, piemēram, eksperimentālās arheoloģijas nometnē Āraišos.

Tāpat šī gada laikā ar mūsu biedru entuziasmu ir sakopts krietns zemes gabals Lucavsalā, kur arī 2016. gadā noteikti turpināsim darbu.

Ar prieku varam ziņot, ka 2015. gada novembra beigās ir dzimusi biedrība “Latvijas Arheoklubs, kurai ar laiku noteikti būs arī sava atsevišķa mājaslapa, bet tikmēr šis blogs un biedrības Facebook lapa arī turpmāk pildīs tās funkciju.


Kāvi
arī nekur nav pazuduši – tie organiski iekļaujas biedrībā Latvijas Arheoklubs kā atsevišķa dzīvās vēstures (living history) un dzīvās interpretācijas  sekcija, kas joprojām ir orientēta uz vienu no spilgtākajiem mūsu vēstures posmiem – vēlo dzelzs laikmetu un viduslaiku sākumu ar neiztrūkstošajām senajām cīņām. Jaunumiem par aktivitātēm šajā jomā arī turpmāk varēsiet sekot līdzi Kāvu Facebook lapā!

KAVI FB galva

Jā – arī tu vari mums pievienoties mūsu ikmēneša nodarbībās ar savām idejām, interesēm un zināšanām, pievēršoties sev interesējošai tēmai!

Raksti: primitive.lv@gmail.com

Seko:

https://www.facebook.com/kavi.lv/
https://www.facebook.com/bushcraft.latvia

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Informācija

This entry was posted on 12 februāris, 2016 by in Jaunumi.

Navigācija

%d bloggers like this: